Hils på våre engasjerte profesjonelle talentfulle lidenskapelige kvalitetssikre ansatte i Jobconnect

frank_bersvendsen

Frank Bersvendsen

Daglig Leder
frank@jobconnect.no
+47 982 65 501

cornelia_kasin

Cornelia Kasin

Rekrutteringsansvarlig
cornelia@jobconnect.no
+47 913 40 902

manmit_kaur

Manmit Kaur

Senior Rekrutteringsrådgiver
manmit@jobconnect.no
+47 926 33 712

erland_borgen

Erland Borgen

Senior Rekrutteringsrådgiver
erland@jobconnect.no
+47 906 49 997

erik_bersvendsen

Erik Bersvendsen

Bemanningsrådgiver
erik@jobconnect.no
+47 930 13 123

julie_holck

Julie Holck

Rekrutteringsansvarlig
julie.h@jobconnect.no
+47 991 11 993

Følg oss på sosiale medier

Hold deg oppdatert på utlyste stillinger på Facebook og LinkedIn

Vi bruker cookies (informasjonskapsler) på nettsiden vår for å kunne gi deg den mest relevante og beste opplevelsen. Cookies brukes for å forbedre din opplevelse.